Uitslagen rapidcompetitie 2023/2024
Uitslagen eerste ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
F Slingerland - M Verschoor 1 - 0
H Telkamp - GM de Niet 0 - 1
G v.d. Bent - K de Korte 1 - 0
J v.d. Plas - J Boots 0 - 1
N v.d. Maat - K Becker 0 - 1
M Vinkenoog - K Aalbers 0 - 1
T Goudriaan - B de Jong 1 - 0
M Janssen - E Wagemans 0 - 1
E Noordijk - S Pereboom 1 - 0
Uitslagen tweede ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
K Aalbers - F Slingerland 0 - 1
GM de Niet - T Goudriaan 1 - 0
E Wagemans - G v.d. Bent 0 - 1
J Boots - E Noordijk 1 - 0
K Becker - H Telkamp ½ - ½
B de Jong - N v.d. Maat 0 - 1
M Verschoor - M Vinkenoog 0 - 1
K de Korte - M Janssen 0 - 1
S Pereboom - J v.d. Plas 0 - 1
Uitslagen derde ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
G v.d. Bent - J Boots ½ - ½
F Slingerland - GM de Niet ½ - ½
M Janssen - K Becker 0 - 1
N v.d. Maat - K Aalbers ½ - ½
M Vinkenoog - E Wagemans 0 - 1
E Noordijk - J v.d. Plas 1 - 0
T Goudriaan - H Telkamp 1 - 0
S Pereboom - M Verschoor 0 - 1
B de Jong - K de Korte 0 - 1
Uitslagen vierde ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
GM de Niet - G v.d. Bent 1 - 0
K Becker - F Slingerland 0 - 1
J Boots - T Goudriaan 1 - 0
E Wagemans - E Noordijk ½ - ½
K Aalbers - M Janssen 1 - 0
K de Korte - N v.d. Maat 0 - 1
J v.d. Plas - M Vinkenoog ½ - ½
M Verschoor - B de Jong 1 - 0
H Telkamp - S Pereboom 1 - 0
Uitslagen vijfde ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
F Slingerland - J Boots 1 - 0
E Noordijk - GM de Niet 0 - 1
G v.d. Bent - K Aalbers 1 - 0
N v.d. Maat - E Wagemans 1 - 0
T Goudriaan - K Becker 0 - 1
M Verschoor - D Marjenburgh 1 - 0
J v.d. Plas - A Oosterhuis 1 - 0
M Janssen - H Telkamp 0 - 1
Uitslagen zesde ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
G v.d. Bent - F Slingerland 1 - 0
GM de Niet - N v.d. Maat 1 - 0
J Boots - K Becker 0 - 1
H Telkamp - M Verschoor 1 - 0
K Aalbers - E Noordijk 0 - 1
E Wagemans - J v.d. Plas 1 - 0
K de Korte - T Goudriaan 1 - 0
A Oosterhuis - D v.d. Berg 0 - 1
D Marjenburgh - M Janssen 1 - 0
Uitslagen zevende ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
K Becker - GM de Niet 0 - 1
F Slingerland - E Wagemans 1 - 0
E Noordijk - G v.d. Bent 0 - 1
N v.d. Maat - H Telkamp 1 - 0
M Verschoor - J Boots 1 - 0
J v.d. Plas - K de Korte 0 - 1
D v.d. Berg - D Marjenburgh 1 - 0
T Goudriaan - K Aalbers 1 - 0
M Janssen - A Oosterhuis 1 - 0
Uitslagen achtste ronde.
Witspeler - Zwartspeler Uitslag
------------------------------------------------------ -------
GM de Niet - M Verschoor 1 - 0
N v.d. Maat - F Slingerland 0 - 1
K Becker - G v.d. Bent 0 - 1
E Wagemans - K de Korte ½ - ½
J Boots - D v.d. Berg 0 - 1
H Telkamp - E Noordijk 0 - 1
D Marjenburgh - T Goudriaan 0 - 1
M Janssen - J v.d. Plas 1 - 0
K Aalbers - A Oosterhuis 1 - 0